Başiskele Şömine-ROTA ŞÖMİNE-0 533 245 34 29-Başiskele Odunlu Şömine-Elektrikli Şömine-Doğalgazlı-Etanollü-Başiskele Barbekü

Başiskele Şömine-ROTA ŞÖMİNE-0 533 245 34 29-Başiskele Odunlu Şömine-Elektrikli Şömine-Doğalgazlı-Etanollü-Başiskele Barbekü

Hakkımızda

1992 yılından günümüze kadar faaliyet gösteren Rota Şömine ısıtma sistemleri ve mimari taş dekorasyon konusunda sizlerin hizmetindedir.14 yıl önce şömine ve taş dekorasyon üzerine söz konusu sektörde siz değerli müşterilerimize sınırsız hizmet sunan firmamızın kendini daha da geliştirip günümüzde ve geleceği de düşünerek gelişen ve değişen bilgi ve teknoloji çağına ayak uydurmak ve sizlere kaliteli estetik dekoratif ve sıcacık mekanlar sunabilmek için projesini ve yapımını üstlendiği 800 Mt2 lik imalathanesi ve 3 katlı 250 Mt2 lik mağazamızdaki zengin şömine ve dekorasyon modellerini siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmuştur.Ayrıca ithal ve yerli birçok ünlü markanın açık ve kapalı hazne çeşitlerini de ürün grubu içerisinde bulundurmaktadır.

Firmamız aynı zamanda binalarımızın ve villalarımızın kapı ve pencere sövelerini fabrikasyon imalatıyla apayrı güzellikler katarak mekanınızın estetik görünümüne eşi bulunmaz güzellikler ve değerine değer katıyor.

Bahçe duvarlarınızı ve bina cephelerinizi de sizin seçeceğiniz zengin taş çeşitlerimizle kaplayarak dekoratif anlam da mekanınızı siz değerli müşterilerimize daha çok sevdirmek için var gücümüzle çalıştık ve bundan sonra da büyük bir şevk ve gayretle çalışmaya devam edeceğiz.

Kaliteli güvenli ve ekonomik koşullar içerisinde adımlar atarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermeyi ve koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen Rota Şömine her türlü isteğinize minimum zaman içerisinde kaliteli ve güvenilir çözümler getirilebilecek standartlara ulaşmış bulunmaktadır.

Ülkemizde Türk ustalar ve sanatkârlar tarafından, tüm dünyayı hedef alan görsel ve işlevsel ısıtma dekorasyon sistemleri üretmenin vermiş olduğu sorumluluk bilinci içerisinde ,sizlere daha iyi hizmet verebilme noktasında çalışmalarımıza büyük bir azimle devam etmekteyiz.


Misyonumuz;

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer oluşturmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “en iyi” şekilde değerleri yönetmek.


Vizyonumuz;

Rota Şömine’nin amacı her zaman ve her yerde müşteri odaklı, entegre iletişim çözümleri ile müşterilerine hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır. Modern ve teknolojik araçlar ile müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmayı amaçlamaktayız.


Kocaeli Ve Tüm İlçelerinde Hizmetlerimizle Sizlerleyiz.

Hakkımızda

Kaliteli güvenli ve ekonomik koşullar içerisinde adımlar atarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermeyi ve koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen Rota Şömine her türlü isteğinize m

Teklif Al
google-site-verification: googlee2bd6ccf5c8f3dc6.html